Kto moze plywac jachtem

Kto moze plywac jachtem Jeśli nie, mówić do przystani, lokalne kapitanów i łodzi stoczni około najlepszym rozwiązaniem. Możesz znaleźć się w górę rzeki lub w zatoce. Mam zamiar mówić o tych z Was, w kanale, za dom lub mieszkanie.

Jakie jest twoje największe niebezpieczeństwo? Jest to głównie wiatrowej. Nie ma nic bardziej niebezpiecznego następnie łodzią wysadzenia w dół kanału przez wiatr lub zanieczyszczenia są wydmuchiwane na łodzi lub jest demasted lub posiadające górną oszukany przez wiatry.ALL MEDICAL UG Woda staje się czynnikiem , jeśli baterie nie są wystarczająco silne, aby obsługiwać pompy zęzowe, jeśli trzeba ciężko pracować, aby wypompować deszcz lub przepełnienia woda lub jeśli zacumowany lub zadokowany na otwartej przestrzeni, gdzie fale mogą budować od burz i powodzi łódź.

Ponownie mówię łodzi związana w kanale lub nawet w marinie. Co robisz.

Po pierwsze, upewnij się, że ty i twoi sąsiedzi zgadzają gdy kanał zostanie zamknięty. Nie należy go wyłączyć 3 dni przed burzą, tak aby inni nie mogą dostać w swoje łodzie się, jeśli trzeba. Zgadzam się do czasu, który pozwala na bezpieczne związać swoją łódź w górę, ale wystarczająco dużo czasu, aby inni mogli zareagować. Wspaniałą rzeczą huraganu, jeśli nie jest wielka rzecz, to że masz dużo ostrzeżenia. To nie jest jak tornado czy trzęsienie ziemi, które po prostu pokazuje się bez zaproszenia. Jeśli to możliwe, upewnij się, że łódź jest przodem do kierunku Second Wind.

Po drugie, upewnij się, że masz wystarczająco dużo wierszy bezpiecznie wiążą łodzi off. Pamiętaj, że linie rozciągają się aż o 10 – 20% ich długości w stanie mokrym i pociągnął mocno. Zawsze mówię moim klientom, że mam zamiar umieścić linie na łodzi, które są następnie jeden rozmiar większy od zalecanej wielkości. Jeśli nie masz wyboru i łódź będzie hit burtą przez wiatr, upewnij się, że podwoi swoje linie, zwłaszcza po stronie drugiego wiatru.

Artykuł napisany przez: