Jak zbudowac wlasny jacht

Jak zbudowac wlasny jacht

Jeśli, podobnie jak wiele innych, mają marzenia o budowaniu własnej łodzi prawdopodobnie masz jakieś 3d łódź projektowanie w głowie. I czy jest to jacht, Ponton lub jakiś inny rodzaj rzemiosła bierzesz pod uwagę, będziesz potrzebował jakieś plany.

trzy wymiary

Teraz plany papieru nie pozwalają, aby zobaczyć swoją łódź w trzech wymiarach. Jeśli miał jakieś oprogramowanie do projektowania 3D łodzi można zobaczyć potencjalny rzemiosła ze wszystkich stron byłoby uczynić życie znacznie bardziej proste.pranie tapicerki za pomocą pary I miałoby to zadanie o wiele bardziej interesujące. Będąc w stanie obrócić rysunek jest ogromnym atutem. Do niedawna tego typu oprogramowanie było dostępne tylko dla profesjonalistów i zwykle kosztować tysiące dolarów.

krzywa uczenia się

Cóż, wiele się zmieniło. Teraz można zakupić własny 3D oprogramowanie do projektowania łodzi za mniej niż koszt lifevest. Można by pomyśleć, że po prostu nie mają umiejętności, aby zaprojektować własną łodzią, ale ponieważ ten rodzaj oprogramowania ma na celu budowania wspólnoty domu, jest to szczególnie łatwe w obsłudze z dużą ilością pomocy, aby poprowadzić Cię w miarę postępów. To prawda, jest trochę krzywa uczenia się związanego z tego typu oprogramowania, ale gdy masz go powiesić, przekonasz się, że nie ma wraca do ołówka i papieru!

Uzyskaj projektowaniu!

Większość osób powie, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż budowa a następnie żeglarstwo własną łodzią. Cóż, nie ma; i to projektowanie, a następnie budowanie i żeglowanie własną łodzią.

Jestem przekonany, że to nowe oprogramowanie do projektowania 3D łódź będzie oznaczać diametralna zmiana w rodzajach jednostek widzimy na wodzie . Zbyt długo, projektowanie łodzi został zduszony przez ograniczeń handlowych i okolicznościach związanych z marketingu i sprzedaży tomów. Dla budowniczych łodzi, jak ty i ja, takie rozważania nie mają zastosowania. Dlatego nie mogę się doczekać, aby zobaczyć całą nową generację wymyślnych i niezwykłych konstrukcji kadłuba.

Jeśli chcesz śledzić swoje marzenia i spróbować swoich sił w projektowaniu łodzi, to nie można zrobić lepiej niż dostać się kopię tego unikalnego oprogramowania do projektowania łodzi. W końcu można pozwolić wyobraźni luźne i budowy łodzi, które chcesz.

Artykuł napisany przez: