Ile kosztuja jachty

Ile kosztuja jachty Socjaliści przybiegnie do nas zapewnić, że niektóre te same ekonomii, które pracowały dla Związku Radzieckiego i Zimbabwe i Korei Północnej, będzie pracować dla nas.

No nie musimy marksistowską ekonomię. Raczej musimy inteligentniejsze markę ekonomii niż mamy dzisiaj. Niestety, nasz ostatni przewrót polityczny był napędzany przez ludzi, którzy uważają, że inny facet tam robi coś negatywnego do ciała politycznego.www.justynaczowicka.pl I silny, scentralizowany rząd jest właśnie to, czego potrzebujemy, aby wymusić, że inny facet zachowywać się w sposób, który jest bardziej odpowiedni. Cóż, można tylko nadzieję, że wyrośnie z tego wcześniej nieodwracalnej szkodzie. Centralnie planowanej gospodarki dosłownie stworzyć katastrofy, a potem udawać zbawicieli. Mamy więc, że oczekujemy.

Jednym z bardziej radykalnie rzeczy, które mogą dziać mają jak udać się do bardziej ekologicznej i bardziej zrównoważonej gospodarki jest: wysiąść siatkę. Osoby i miast będą zachęcani do wysiąść scentralizowaną sieć energetyczną. Więc będziemy mieli większą swobodę pomimo nas samych.

Co barter? Moglibyśmy całą gospodarkę opartą na wymianie dóbr i usług z obecnie interwencyjnym ośrodku pieniędzy? Dobrze dla niektórych zadań, takich jak rzeźnik lub sklep spożywczy barter może być łatwym sprzedać. Ale co dla pracowników kanalizacyjnych, a nawet programistów? Pieniądz jako środek wymiany jest bardzo wygodnym sposobem poruszania wartość pracy z odległego końca gospodarki do centrum bez utrudnień dla nikogo. Więc barter jest prawdopodobnie nie będzie pracować dla większości z nas.

Są tacy, którzy twierdzą, że to, co społeczeństwo konsumentów post powinna być prostsza i mądrzejsze społeczeństwo. Twierdzą oni, że nasze pomieszczenia mieszkalne powinny być mniejsze. Z mniejszych domów musielibyśmy mniej śmieci, aby wypełnić te domy.
Artykuł napisany przez: