Wakacje na wodzie – dlaczego warto

Wakacje na wodzie - dlaczego warto

http://www.prefabetkurzetnik.pl/prefabrykaty-betonowe.html

Teraz, że karta kredytowa pragnąca dobrze jest pracować na sucho, to możemy być w wieku poprodukcyjnym konsumentów. Możemy być koniec długu napędzane gospodarki. Międzynarodowo możemy się zastanawiać, czy Chińczycy będą nadal wierzą nam, kiedy mówimy, że chętnie płacić im wtorek do tego hamburgera jesteśmy pożyczania pieniędzy, aby kupić dzisiaj. W skali kraju, inwestorzy zastanawiają się, czy to firma, która straciła 70% swojej wartości zapasów nigdy nie będzie w stanie spłacić. I sub prime kredytodawców zastanawiają się, czy ludzie, którzy kupili domy nie mogli sobie pozwolić będą mogli wypłacić pieniądze w jednym momencie życia.

Jeśli myślisz o nim Dolar wykorzystywane być oparta na obietnicy rząd USA płacić złoto dla skryptu. Poszliśmy złoto standardowe dekady temu. Teraz każdy bank może produkować pieniądze z powietrza. Powiedziano nam, że ta magia pieniądze były całkowicie bezpieczne. Teraz wiemy, że nie.

I tak ludzie w mowie i w ocenie ludzi, czego potrzebujemy, to rząd, który obejmie więcej punktów i wydrukować więcej pieniędzy. Jesteśmy zatem praktycznie zagwarantowane każdej z dolarów, które mamy w naszych kieszeniach w tym roku będzie wart o połowę mniej niż w przyszłym roku. Trudno jest zobaczyć, jak więcej punktów dostanie z korku spowodowanym zbyt dużo kredytów. I zamiast nadzór które mogły uprzedził obecnego kryzysu gospodarczego, jesteśmy obiecał, że rząd będzie mikro-zarządzania, jeśli nie nacjonalizacji gospodarki.

Jednym z bardziej zabawnych pojęć ekonomicznych dzieje wokół jest idea, że ??rząd może drukować pieniądze bez inflacji. Każdy, kto uważa, że ??to powinni zadać sobie to: Załóżmy, że rząd drukowane biliona dolarów dla każdego Amerykanina i przekazał go do nas? Ile bochenek chleba koszt?

Kolejna zabawna koncepcja jest taka, że ??powinniśmy odnaleźć lokalnego miliardera i przytrzymaj go do góry nogami i potrząsać nim, aż wszystkie pieniądze wypadnie.
Artykuł napisany przez: