Wakacje na jachcie – sposob na idealne wakacje

Wakacje na jachcie - sposob na idealne wakacje

W parku model telefonu komórkowego w domu jest zazwyczaj tylko raz w swoim życiu … podróż z fabryki do płyty. Zazwyczaj wyobrazić płytę będąc w parku z kilkuset innymi modelami parkowych. To jest OK dla większości ludzi, ale jak o oddanie parku model telefonu do domu na jakimś obszarze jesteś właścicielem.

Ale nie ma żadnych narzędzia, co zrobię?

przyciemnianie szyb gdańsk

Kiedy żył na naszej łodzi, zdaliśmy sobie sprawę, jak niewiele trzeba, by żyć i dobrze żyć. Jachtu był na Karaibach, więc nie potrzebują ciepła. Mieliśmy również nie ma potrzeby AC. Czy masz AC na łodzi … pewien.

Jeśli zapłacił za miejsca dokowania miałeś dostęp do „siły morskie” i może uruchomić AC. Mamy zakotwiczone obecnie, bez żadnych kosztów dziękuję, 90% czasu i niech morska bryza utrzymać nas fajne … jedynym wyjątkiem był czas spędziliśmy w Trinidad. Musieliśmy korzystać karnawał, więc wisiał w dokach Trynidad i Tobago Yacht Club.

Gdy stoi na kotwicy okazało się, że nasze dwie 75 wat panele słoneczne i generator wiatrowy dostarczyła nam z całą mocą, co potrzebne. Nie trzeba też, że dużo energii.

Mieliśmy emisji energii od około 100 do 120 godzin wzmacniacza dziennie. Oznacza to, że używaliśmy około 5 amperów na godzinę. 4 amperów, że była nasza lodówka 12 volt z zamrażarką około 5 cu nogi. Nasze pole lodu była ogromna; napoje były zawsze zimne. Żyliśmy i jadł jak królowie i królowe. Dzięki czemu można bez użycia dużej siły.

Z parku modelu przyczepie można żyć siatkę i dobrze żyć.

Wykopać studnię, zainstalować szambo, organizuje dla propanu i są dość dobrze ustawiony. Propan mogą być wykorzystywane do lodówek propanu / zamrażarka, ogrzewania i gotowania.

Panele słoneczne, może wiatr gen, niektóre baterie, falownik i jesteś ustawiony na oglądanie telewizji, korzystanie z komputera i mają światła.

Nie myśl, że masz ograniczeń geograficznych, gdzie się umieścić swoje parku model telefonu do domu. Jeśli nasza strona internetowa naprawdę chcemy żyć w określonym miejscu, będziesz zaskoczony, jak można spełnić swoje potrzeby energetyczne / użytkowych.

Artykuł napisany przez: