Plywanie jachtem – warunki atmosferyczne

Plywanie jachtem - warunki atmosferyczne

To Hurricane Season oraz National Hurricane Center jest przewidywanie pracowity rok. Nie dostał go jeszcze rację, ale dlaczego ryzykować, dla ciebie i dla twojej łodzi.

Mówię o przygotowanie łodzi do zbliżającej się burzy. Mam zamiar rozmawiać o łodzi, które pozostały w wodzie podczas burzy, a nie o łodzi na przyczepach, w suchym przechowywania lub tych, wyciągnął z wody podczas burzy.Galeria z wybranych realizacji Mówię o tych, które znajdują się w wodzie i muszą być chronione. Konkretnie mam zamiar użyć 44 ‚Sea Ray Sundancer w moim przykładzie.

Huragany są bardzo niebezpieczne. Wysokie wiatry mogą powodować materiały latać w powietrzu w przerażających prędkościach. Deszcze zalewają tereny, bo kanały do ??przepełnienia i jak widzieliśmy w Nowym Orleanie, powodują grobli i zapór rozbić. Każdy należy zachować ostrożność, aby chronić swoją rodzinę, dom, samochód i łódź … w tej kolejności. Raz miałem 54 ‚Pershing, a ponieważ powierzchnia steru łodzi było bardziej jak obszarze Salon na większości łodzi z rufy tylko pokryte płótnie i eisenglass, zdecydowano, że będziemy opuszczać podłoże płótno na łodzi próba do ochrony wewnątrz przestrzeni steru. było ono uważane za ofiarną więc jeśli zdmuchnął, nie byłoby zdenerwowany. Celem było, aby chronić wnętrze tak bardzo, jak to możliwe. Jak się okazało, wszystko poliwęglan komorowy byłoby w porządku z wyjątkiem, że silverdollar wielkości kawałek meksykańskiego dachówki nie zboczyła z domu po drugiej stronie intracoastal, w odległości około 1/4 mili i poszedł przez eisenglass powodując, że otwór pozwolił Second wind s z 100mph + wiatrów wejść i zgrać osłonę tylnej części łodzi. Nawet z tym, że byliśmy w stanie lepiej chronić wnętrze niż gdybyśmy miały go w dół. To tylko pokazuje siłę wiatrów podczas burzy.

Więc jak można chronić swoją łódź przed niebezpieczeństwami burzy?

Artykuł napisany przez: