Plywanie jachtem – jak sie nauczyc

Plywanie jachtem - jak sie nauczyc

Po pierwsze, zrozumieć burzę. Jak duże to jest? W jakim kierunku jest to bierze? Jak szybko się poruszał? Ile czasu trzeba przygotować?

Po drugie, zrozumieć swoje otoczenie. Czy jesteś na otwartej wodzie kanału lub jeziora? Czy wiązanej za domem, w marinie lub zacumowany na boja lub własnego haczyk?

Jeśli jest to małe, szybko poruszających się burzy jesteś w najlepszym i najbezpieczniejszym pozycji można być w.teczki konferencyjne producent Jest tam dostać szybkie i pozostawić tak szybko. Ale jeśli jesteś w wielkim burza, kategorii 2 i wyżej, a to wolno poruszających się, trzeba podjąć poważne spojrzenie na to, co zrobić, aby przygotować się do niego.

Pierwsza burza. Wszystkie burze mają dwa kierunki, które wiatr pochodzi. Kiedy przybywa, wiatr będzie dmuchanie w jedną stronę, w zależności od tego, co strona burzy jesteś na, to może pochodzić z dowolnego miejsca. Po oczu przeszedł cię wiatr zmieni się o 180 stopni. Więc jeśli wiatr zaczął ze Wschodu, to w końcu przychodzi z Zachodu. Jest to bardzo ważne, aby wiedzieć, bo nie chcą wiatr uderzania łodzią szeroki bok. Chcesz go łukiem, ponieważ jest to sposób, że jacht został zaprojektowany.

Huragan idzie w przeciwnym do wskazówek zegara okręgu. Po pół która przechodzi koło ciebie, zmiany kierunku wiatru i zaczyna na ciebie z przeciwnego kierunku. To jest bardzo powszechne, gdy jesteś bliżej oka. Wiele osób mówi, że najgorsze burzy jest pierwsza strona. Znalazłem coś zupełnie przeciwnego. Każda burza, że ??byłem zaangażowany w większość szkód pochodzi z bratbud.szczecin.pl drugiej wiatrem.

Rozumiejąc, że istnieją pewne rzeczy do rozważenia. Załóżmy, że burza jest kategoria 2 z maksymalnymi wiatrów zbliżonych do 100mph. Jeśli jesteś w Marina, może nie mieć wyboru … Musisz dostać się łodzią stamtąd. Jeśli tak, skontaktuj się z każdą stoczni łodzi w okolicy i podpisać umowę, aby przynieść łódkę istnieje w przypadku burzy.
Artykuł napisany przez: cukierniacieslikowski.pl