Jacht – zachcianka czy rozsadny zakup

Jacht - zachcianka czy rozsadny zakup

Następnie rozprowadzić te pieniądze do wszystkich ludzi na świecie, że dokonał pieniądze. Ponieważ liczba ludności na świecie przekroczy 5 mld euro, jeśli wziął 50 mld $ z jakiegoś miliardera i dzielone lub rozłożenie bogactwa, można to zrobić tylko raz i że każdy z nas dostać 10 $. I wszystkie zadania ze wszystkich zakładów lub przedsiębiorstw, które posiadanych miliarder zostaną utracone. Więc bylibyśmy bez pracy z $ 10 w naszych kieszeniach.

Co zrobimy, jeśli dług napędzane model ekonomiczny nie jest już opłacalne jeden? Czy mamy gospodarkę po kredytową? Czy mamy gospodarkę bez kredytu? Można postulować gospodarki po konsumentów. Prawie jako artykuł wiary, możemy przejść zielone i zrównoważone. Nie dlatego, że muszą wierzyć w ratowaniu ziemi lub globalnego ocieplenia, ale raczej dlatego, że widać, że gospodarka oparta na kredyt dobiegł końca. Jeśli ludzie nie będą utrzymywać się na zakup jednorazowy bzdura na kredyt to musimy stylu życia w oparciu o coś innego. Na przykład, jeśli moglibyśmy wygenerować wystarczająco dużo energii odnawialnej i zrównoważonej, może nadwyżka energii może być wykorzystywane do wspierania lepszej jakości życia, jak również. W przeszłości ludzie, że energia jądrowa stałaby tyle energii, że energia byłaby zbyt tani metr. Wyobraź sobie, co moglibyśmy zrobić z całą tą energię, czy może stworzyć taki świat. Transport publiczny mają prawie nie koszty energii, na przykład.

Innym obszarem rosnąć powinny być recyklingu wszystkie nasze produkty przemiany materii i stosując że odpady do produkcji paliwa, energii i bardziej zrównoważonych produktów.

Niektóre consumerists pocztowych, które są uruchomione wokół są rzeczywiście socjaliści w przebraniu. W tych momentach historii, kiedy kapitalizm wydaje się twardy czas, oczekują marksiści wyjdzie stolarki.
Artykuł napisany przez: http://znizkinaocac.pl/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/